Śledź nas

Do teatru??? Z dziećmi???

Tak jest  z dziećmi do TEATRU powinno się chadzać. My  tym razem zawitaliśmy do warszawskiego Teatru Muzycznego ROMA, na ukochany musical Mamma Mia!
Dziewczynki od bardzo dawna uwielbiają piosenki Abby, potrafią przez cały dzień chodzić i nucić.  Jak ukazała się płyta z utworami w języku polskim to nie było wymówek tylko trzeba było ją zakupić. Płyta do tej pory jeździ z nami autem i potrafi dać się we znaki, no bo ile można słuchać „Ty się nie baw emocjami”( ulubiona piosenka Klaudii).

Któregoś wieczora, tak po prostu spontanicznie zasiedliśmy z mężem przed komputerem i wybraliśmy termin oraz miejsca na balkonie. Zakup i wyjazd do Romy stał się faktem. Radość była ogromna. Dziewczynki odliczały dni do występu. Przygotowały sobie eleganckie stroje i czekały … aż się doczekały 🙂

Mówię Wam emocje były wielkie.Występ rewelacyjny. Scena i pomysłowa scenografia , świetne. Aktorzy, górna półka.  Nasze małolaty śpiewały razem z aktorami i to nie wiele ciszej od nich :-D, musiały zobaczyć każdą najmniejszą sekundę przedstawienia nic im nie mogło umknąć.

Nam starszakom również bardzo się podobało. Z całego serca polecam…

Do miłego Sylwia 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *