Śledź nas

Jak zarobić 100 zł w 2* godziny???

Tolkmicko, dzień jak co dzień. Pierwsza sobota miesiąca. Godzina 9.00.
Jak zarobić taką kasę w dwie godziny i się nie narobić???
To bardzo proste. Wystarczy poświęcić kilka chwil i gotowe.

😀 Razem z dziewczynkami zrobiłyśmy remanent w zabawkach. Przeszukałyśmy wszystkie pudła, pojemniki, szuflady, a nawet piwnicę w poszukiwaniu zabawek, które są już dla nich zbędne. Wszystkie miśki, puzzle, gry, książeczki, bujaki, rowerki itp.
Parę chwil i zebrałyśmy masę towaru.
Dzięki temu w pokoju u dziewczyn zrobiło się luźniej  i powstało miejsce na nowe klocki.
Cel wyprzedaży jest taki, że zbieramy na klocki z serii PLAYMOBIL . Dziewczyny je uwielbiają i wciąż się bawią, bawią, bawią i potrafią rozbudować wielgachne miasto na pół pokoju.
A, że naszym zdaniem mieszkanie jest do mieszkania i to nie jest muzeum, wcale nam to nie przeszkadza 🙂 , chodzimy slalomem, omijamy co się da i cieszymy się, że dziewczyny rozwijają swoją wyobraźnię.

Wróćmy do „stówki”. Całą masę zabawek zatargałyśmy na targowisko miejskie, gdzie w każdą pierwszą sobotę miesiąca ma być (do tej pory był 3 razy) „Pchli Targ”, od godz.9.00 do 12.00.

Ostatnie handlowanie przyniosło dziewczynkom prawie 80,00 zł, w zeszłym miesiącu 95,00 zł… można??? Można 🙂
Trzeba tylko chcieć.

Po ostatniej sobocie już niewiele zabawek nam zostało, więc musimy znów przejrzeć asortyment  zabawkowy i ubraniowy.  Każda sztuka to 2zł, 5zł, 10 zł… a jak to mówiła moja Babcia ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka.

Tak,że jeśli chcesz zarobić parę groszy na drobne wydatki to zapraszamy do Nas :-), taka inwencja twórcza bardzo mi się podoba. A Ty co o tym sądzisz??? Masz swoje zdanie na ten temat???

*Wyjaśniamy dlaczego dwie godziny. Bo my dotarłyśmy na targowisko ok. godz. 10.00.  Dziewiąta w sobotę, to byłaby przesada 😉

Pozdrawiam Cię serdecznie
Sylwia 😀

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *