Śledź nas

O mnie

Witaj! Cieszę się, że mogę Cię gościć na swoim blogu.

Mam na imię Sylwia. Mieszkam w małym, uroczym miasteczku nad Zalewem Wiślanym, w Tolkmicku. W tym miejscu mam szczęście żyć, mieszkać i pracować. Mój świat to idealny partner w miłości, życiu i biznesie, mój Mąż – Paweł, dwie najcudowniejsze Nasze Córki – Oliwia i Klaudia oraz rodzinna maskotka- Labradorka Suzi. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Jest dla mnie skarbem i najwyższą wartością.

Kim jestem? Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą. Praca nauczyła mnie obcowania z ludźmi chorymi i niepełnosprawnymi. Pozwoliła brać ale i dużo więcej dawać od siebie. Nauczyłam się słuchać, a nie tylko słyszeć. Aktualnie prowadzę z mężem własną działalność związaną z nieruchomościami na wynajem.

Jaka jestem? Jestem szczęśliwa. Wiecznie uśmiechnięta. Pełna pomysłów i pasji. Zawsze zabiegana i wszędzie na przedostatnią chwilę. Kocham muzykę, kocham śpiewać,kocham wnętrza, kocham wszystko co jest piękne.

A blog? Blog to pomysł na coś więcej, pomysł na pokazani tego jak działamy i jak ja działam. Poprzez słowo i zdjęcie chcę się z Tobą dzielić tym co jest dla mnie ważne, tym co mnie interesuje. Fajnie by było aby na swój sposób móc Cię inspirować i motywować do działania. Chcę Ci pokazać jak wygląda mój małomiasteczkowy świat oraz to, jak wygląda mój/ nasz osobisty pomysł na życie, pomysł na wolność finansową, na „emeryturę” przed 40 rokiem życia, którą właśnie sobie organizujemy. Mam nadzieję, że choć w niewielkim stopniu Cię zaciekawiłam. Chcesz się dowiedzieć jak to robimy to zaglądaj tu systematycznie.

Dlaczego Życiowy Schabowy? „schabowy” – wiadomo, że to taki spory kawałek mięsiwa, doprawionego solą, pieprzem,  w panierce z jajem i bułką . Dla mnie to metafora, mięso to treść życia, a w życiu mamy chwile słone i te pierne ale również te z jajem kiedy śmiejemy się do łez. Po prostu –  lifestyle i już.

Jeśli masz ochotę się ze mną skontaktować to zapraszam do kontaktu przez formularz.